xiaomi redmi k20 pro

Xiaomi przedstawia limitowaną wersję Redmi K20 Pro

Patryk Pala Newsy 04-07-2019

Podczas premiery Redmi K20 oraz Redmi K20 Pro, producent zapowiedział wprowadzenie w późniejszym terminie limitowanych wersji tych smartfonów. Dziś jest właśnie ten dzień. Xiaomi prezentuje wersję limitowaną flagowca submarki Redmi.

Limitowana seria Redmi K20 Pro Avengers Edition

redmi k20 pro avenger edition

 

Wydaje się, że smartfon raczej nie powinien być dostępny w regularnej sprzedaży. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jak ciekawa będzie forma dystrybucji tego urządzenia. Jedyną szansą na zdobycie tej wersji ma być regularne śledzenie kont społecznościowych Redmi. Pojawi się tam konkurs, w którym do wygrania będzie takie wydanie najnowszego flagowca. Na ten moment nie wiemy, czy konkurs będzie globalny, czy będzie dotyczył tylko rynku chińskiego.

W porównaniu do klasycznej wersji czarnej, niebieskiej i czerwonej, edycja limitowana różni się wykonaniem tyłu urządzenia. Widzimy, że plecki będą prezentowały wzór przypominający logo „Tarczy”, agencji, która występuje w filmie. Jasno-ciemne kolory mają imitować prawdopodobnie aluminium. Coś, co będzie wyróżniać tę wersję to dodatkowe etui. Jest ono zachowane w niebieskiej kolorystyce i wyraźnie zaznaczonym znaczkiem Avengers. Smartfon ma również posiadać zupełnie inny ekran startowy i wbudowany motyw. Oba oczywiście mają nawiązywać do najnowszego filmu ze stajni Marvel’s Studios.

Zobacz też: Seria Redmi K20 okazała się sukcesem sprzedażowym

Trzeba przyznać, że urządzenie w tej wersji prezentuje się bardzo okazale i na pewno oryginalnie. Na pewno jest wielu chętnych, którzy byliby zainteresowani zakupem edycji limitowanej Redmi K20 Pro. Musimy jednak poczekać na więcej informacji na temat konkursu. Kto wie, może będzie szeroko dostępny na świecie. Fanów Marvela znajdziemy na pewno w każdym miejscu naszej kuli.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x