lg g flex 5

 

Rozmawiając o elastycznych smartfonach trudno nie wspomnieć o LG G Flex. Koreańska propozycja jest zdecydowanie najlepszą spośród wszystkich dostępnych, do których należy jeszcze Samsung Galaxy Round. Sukces LG najprawdopodobniej zachęcił tę firmę do dalszego rozwoju tego rodzaju smartfonów.

 

W takim razie jak urzeczywistnić chęć takiego rozwoju? Najlepiej połączyć ją z jakąś inną modą. Wszystko wskazuje na to, że padło na pomniejszone modele, czyli tzw. dopisek „mini”. G Flex posiada 6-calowy wyświetlacz z cienkimi ramkami i tym samym nie wyróżnia się spośród flagowych smartfonów swoim rozmiarem. Niemniej jednak trudno wyobrazić sobie elastyczną słuchawkę o małym rozmiarze toteż ciężko spodziewać się 4-calowej wersji G Flexa. Można jednak zobaczyć jak LG wczuło się w tematykę smartfonów „mini” patrząc na G2 i jego mniejszy odpowiednik, który ma mniejszy o 0,5-cala wyświetlacz. Proporcjonalnie rzecz biorąc, można spodziewać się G Flexa Mini z ekranem o przekątnej około 5,2-cala. Mimo wszystko dalsza specyfikacja wciąż pozostaje zagadką, co nie zmienia faktu, że może ona być bliźniacza właśnie z G2 Mini.

 

Design G Flexa Mini zapewne będzie bardzo zbliżony do G Flexa, a ten ostatnio zdobył prestiżową nagrodę IF. Mimo wszystko cała informacja wciąż jest plotką i ciężko powiedzieć więcej na temat rozwoju projektu o nazwie G Flex Mini.

 

 

źródło: AndroidSaS

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.