DepthVision Lens

Samsung Galaxy Note10 z nową technologią wykrywania głębi obrazu

Newsy

Samsung przygotowuje się do prezentacji serii Galaxy Note10 w przyszłym miesiącu. Firma zarejestrowała nowy znak towarowy DepthVision Lens. Podobne do większości innych zgłoszeń znaków towarowych, nie ma żadnych szczegółów dotyczących tej technologii. Jednakże, biorąc pod uwagę, że wniosek został złożony w ramach klasy 9, która obejmuje takie rzeczy, jak aparaty fotograficzne, skanowanie 3D i oprogramowanie aparatu fotograficznego, można śmiało powiedzieć, że jest on związany z aparatami fotograficznymi.

Samsung DepthVision Lens

DepthVision Lens

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Technologia obiektywu DepthVision ma być teraz obecna w nadchodzącym Samsungi Galaxy Note10. Wydaje się ona związana ze skanowaniem 3D, może być częścią konfiguracji kamery, która będzie obejmować kamery ToF. Przecieki wskazują, że Galaxy Note może mieć aż dwa czujniki T0F. Dlatego wydaje się bardzo prawdopodobne, że obiektyw DepthVision Lens jest nazwą firmy dla funkcji kamery 3D. Ponadto, firma zarejestrowała niedawno znak towarowy Make & Play 3D. Jest to kolejny dowód, który wskazuje na funkcję związaną z czujnikami ToF.

Zobacz też: Już w lipcu pojawi się Honor 9X. Jest na co czekać

Oprócz tego, nadchodząca następna generacja telefonów z serii Galaxy Note ma być wyposażona w trzystopniową zmienną wartość przysłony. Dzięki temu będzie mógł zaoferować lepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia i portretowe. Biorąc pod uwagę przecieki i plotki, wydaje się, że firma koncentruje się najbardziej na technologii aparatu w Galaxy Note10. Może to więc oznaczać, że będzie to przede wszystkim smartfon fotograficzny. Byłaby to ciekawa zmiana podejścia, biorąc pod uwagę, że linia Galaxy Note w początkach swojego istnienia skupiała się głównie na urządzeniach dedykowanych biznesowi. Trudno to jednak nazwać nagłą zmianą. To raczej efekt wielu lat naturalnej ewolucji.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x