Samsung Galaxy M21 specyfikacja

Ruszyła produkcja Samsunga Galaxy M30s

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

W pierwszym kwartale roku 2019 Samsung skierował się na rynek internetowy w Indiach. Wypuścił tam linię smartfonów dostępnych tylko online — Galaxy M. Są to urządzenia o niezwykle korzystnym stosunku ceny do możliwości, które odniosły olbrzymi sukces na tamtejszym rynku. Ostatnie przecieki wykazały, że Samsung pracuje nad nową wersją M30, która może trafić na rynek jako Galaxy M30s. Świeże informacje ujawniają, że produkcja smartfonów rozpoczęła się w Indiach. Oznacza to, że Galaxy M30s może zadebiutować w sierpniu.

Startuje produkcja Samsunga Galaxy M30s

Galaxy M30s

Informacje te podał serwis 91mobilles, który twierdzi, że pochodzą z zaufanego źródła. Proces produkcji Samsunga Galaxy M30s miał się rozpocząć w zakładzie Noida w Indiach. Obecnie jest on w fazie początkowej i rozpoczęcie masowej produkcji zajmie trochę czasu. Źródło dodało, że Galaxy M30s zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Plotki mówią, że smartfon ma numer modelu SM-M307F. Numer modelu istniejącej Galaxy M30 to SM-M305. Może on być pomostem pomiędzy Galaxy M30 a Galaxy M40.

Zobacz też: To gotowy przepis na sukces. Nowy iPhone jednak nie dla wszystkich

Pod względem wyglądu, Galaxy M30s może przypominać wersję podstawową. Lista Geekbench dla modelu SM-M307F ujawniła, że jest on napędzany przez układ Exynos 9610, który jest wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej. Lista ujawniła również, że smartfon działą pod kontrolą Androida 9 Pie. Dla porównania Galaxy M30 ma na pokładzie układ Exynos 7904. Dodatkowo smartfon ma występować w dwóch wariantach pamięci wewnętrznej. Mniejszej o pojemności 64 GB i większej 128 GB. Jak więc widać zapowiada się on na solidnego przedstawiciela średniej półki smartfonów. Oczywiście należy brać pod uwagę, że opieramy się obecnie jedynie na plotkach i przeciekach. O ile powstanie modelu Galaxy M30s jest niemal pewne, tak nie wiadomo czy to na pewno jest ten sam smarfon co SM-M307F.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy