Jak sprawdzić jaki mam model laptopa? - mac

Nowy model MacBooka Pro od Apple przyłapany w FCC

Newsy

MacBook jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeśli chodzi o komputery przenośne. Ma bogate grono zwolenników, którzy cenią sobie liczne rozwiązania w nich zastosowane oraz system operacyjny od Apple. Sam co prawda nie rozumiem fenomenu tego typu sprzętu, jednak mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów. Mianowicie chodzi o to, że najnowszy MacBook Pro został certyfikowany przez FFC.

MacBook Pro w FCC

MacBook Pro w FCC

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Oczekuje się, że wkrótce MacBook Pro wkrótce zostanie odświeżony. Ostatni raz Apple zaprezentował MacBooka Pro w wersjach 13-calowej i 15-calowej jeszcze w maju. Przyniosło ono nowsze procesory oraz zastosowanie innych mechanizmów klawiatury. Oczywiście, warto zauważyć, że Apple odświeżył tylko te modele z Touch Bar, a nie pozbawione dodatkowego ekranu. Najprawdopodobniej więc odświeżona wersja będzie pozbawiona tego elementu. To jednak tylko przypuszczenia. W pliku FCC numer modelu podano jako A2159. Jeden z dokumentów w archiwum przedstawia wizualną prezentację etykiety, która zostanie umieszczona na spodzie urządzenia.

Zobacz też: Jak będą wyglądać transakcje bezgotówkowe przyszłości?

Według informacji laptop ma zasilacz o napięciu 20.3 V i natężeniu 3 A. Oznacza to, że maksymalna moc, którą oferuje wynosi 60,9 W. Dla porównania, modele 15-calowe są wyposażone w znacznie mocniejszy zasilacz o mocy 87 W. Możliwe też, że będzie to zupełnie inne urządzenie. Według plotek Apple ma przedstawić 16-calowego MacBooka Pro z węższymi ramkami. Nie ma jednak żadnych dowodów, które by to potwierdziły. Dodatkowo ten wariant ma zostać zaprezentowany dopiero na jesień. Oznacza to, że nawet jeśli faktycznie się pojawi, to szanse na to, żeby wyżej przyłapany model A2159 okazał się nim, są dość niskie. Tym bardziej że oznaczałoby to, iż model ten będzie słabszy od wariantu 15-calowego.

Źródło: GSMarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x