Xiaomi Mi 9T

Nareszcie znamy polską datę premiery Xiaomi Mi 9T

Newsy

Oficjalna europejska prezentacja Xiaomi Mi 9T odbyła się 12 czerwca. Polski oddział nie ustalił wówczas daty premiery nowego smartfona chińskiego giganta w naszym kraju. W końcu jednak karty zostały odkryte i wiemy już, kiedy nadejdzie ten dzień. Wszystko przez konto Xiaomi Polska w mediach społecznościowych.

Oficjalna premiera Xiaomi Mi 9T w Polsce

xiaomi mi 9t polska premiera

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nowy model z rodziny Mi 9 bardzo powoli zbliżał się do naszego kraju. Teraz jednak możemy oficjalnie powiedzieć, że w dniu 11 lipca Xiaomi Mi 9T będzie mieć swoją oficjalną premierę w Polsce. Trzeba przyznać, że trochę czasu musimy odczekać na pełną dostępność tego sprzętu w naszym kraju.

Warto przypomnieć, że Xiaomi Mi 9T to przebrandowany Redmi K20, który miał premierę 28 maja 2019 roku. Europejska prezentacja Mi 9T odbyła się natomiast 12 czerwca w Hiszpanii. Był to też pierwszy kraj w europie, gdzie nowe urządzenie było dostępne. Czyli tak naprawdę, polscy klienci dostaną produkt miesiąc później niż konsumenci z Europy Zachodniej.

Warto mieć na uwadze jeszcze fakt, że prawdopodobnie w dniu premiery telefon nie będzie dostępny „od ręki”. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Xiaomi Mi 9, który dostępny bez problemu w Polsce był dopiero miesiąc po premierze.

Zobacz też: Co zobaczysz po zakupie Xiaomi Mi 9T? Pudełko i akcesoria

Bardzo ważnym czynnikiem decydującym o sukcesie nowego modelu będzie cena. W europie podstawowy wariant 6 GB/64 GB startuje od 329 euro. W przeliczeniu na naszą walutę powinno dać to kwotę 1399 złotych. Smartfon startujący w takiej kwocie ma bardzo dużą szansę na stanie się hitem sprzedaży. Miejmy też na uwadze to, że polski oddział bardzo często zaskakuje ceną i jest ona niższa niż pozostałej części europy.

Bardzo możliwe, że wraz z premierą Xiaomi Mi 9T w Polsce, zostanie wprowadzona również opaska Mi Band 4. Podobne zagranie producent zastosował podczas premiery w Hiszpanii.

Źródło: xiaomipolska


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x