Nexus 5 1

 

W ostatnim czasie wiele słyszymy o nadchodzących flagowych modelach czołowych producentów. W zalewie wielu informacji dotyczących HTC, Oppo, Meizu i innych coraz częściej zaczynają pojawiać się plotki dotyczące nowych urządzeń z serii Nexus. Tym razem ponownie dostajemy dane dotyczące nowego smartfonu.

 

Następca Nexusa 5 będzie miał podniesioną cyferkę, ta informacja przejawia się w każdej plotce dotyczącej nowego telefonu komórkowego stworzonego na zamówienie Google. Inne wiadomości jakie przejawiały się wcześniej na temat Nexusa 6 skupiają się tylko i wyłącznie do najważniejszego układu jakim ma być podobno nieprzedstawiony jeszcze 8-rdzeniowy Snapdragon 810 wykonany w 64-bitowej architekturze. Dzisiaj do Sieci wyciekły dane na temat producenta, którym po raz kolejny ma być LG i po raz kolejny nowy Nexus powstanie na bazie flagowego smartfonu koreańskiego firmy. Co ciekawe, w tej plotce padło stwierdzenie, że Nexus 6 będzie „lżejszą” wersją G3. Co to może oznaczać? Na myśl od razu nasuwa się waga urządzenia, ale aczkolwiek w tym wypadku również znaczenie może mieć bardziej odmieniona specyfikacja. Ciężko wdawać się w dalsze gdybania na ten temat toteż dokończmy prawdopodobną specyfikację, gdyż ta może posiadać wyświetlacz przedstawiający obraz w rozdzielczości 2K oraz aparat z matrycą 16MPx.

 

Obecną fazę plotek dotyczących Nexusa 6 ciężko uznać za bardzo prawdopodobne, ale patrząc na powyższe dane i określenie „lżejsza” wersja LG G3 to możemy zadawać następujące pytanie: jak będzie wyglądał flagowy model Koreańczyków?

 

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.