Asus Eee Pad MeMo z 3D!

Newsy

asus_eee_pad_memo

W ciągu ostatnich kilku tygodni mieliśmy do czynienia z prawdziwym wysypem informacji dotyczących produktów Asusa. Tym razem pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące możliwości Asusa Eee Pad MeMo.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Publiczna premiera MeMo miała miejsce w trakcie tegorocznych targów CES. Dowiedzieliśmy się wtedy, że tablet ten będzie miał 7-calowy ekran (rozdzielczość 1024 x 600 pikseli), procesor Qualcomm Snapdragon 1.2 GHz, WiFi, Bluetooth, dwie kamery i inne funkcje, które stanowią pewnego rodzaju standard.

Asus zdecydował się jednak udoskonalić swój produkt. Najpoważniejszą zmianą będzie nowy, 7-calowy ekran pojemnościowy wykonany w technologii IPS 3D. Matryca ma mieć rozdzielczość 1280 x 800 – jak więc widać uległa ona zwiększeniu, co z pewnością przyczyni się do poprawy jakości wyświetlanego obrazu.

W przypadku nowego ekranu zastosowano aktywną technologię trójwymiaru. Oznacza to, że do oglądania obrazu 3D nie będzie konieczne zakładanie specjalnych okularów. Z racji niewielkich wymiarów, producent przewidział możliwość korzystania z tabletu zarówno przy pomocy palców, jak i specjalnego rysika.

źródło: SlashGear


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x