Serial Wiedźmin, którego produkcją zajmuje się w całości Netflix, wzbudza ogromne zainteresowanie. Zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Należy jednak wspomnieć, że od samego początku produkcji tej towarzyszy wiele kontrowersji, a największe z nich związane są z doborem aktorów do poszczególnych postaci. Obawy wzbudziły też niedawne zdjęcia z planu, na których widać było bardzo kiepsko wykonane zbroje. Dziś jednak Netflix udostępnił nam pierwsze oficjalne zdjęcia serialowych postaci, przez co z pewnością wiele osób porzuci widły i pochodnie. Nie ma co – mogło być gorzej.

Oficjalne zdjęcia z serialu Wiedźmin. Tak prezentują się najważniejsze postacie

Przyznam szczerze, że co do serialu Wiedźmin miałem i zresztą wciąż mam ogromne obawy. Opublikowane dziś przez Netflixa zdjęcia kluczowych postaci nieco mnie jednak uspokoiły. Poniżej możecie zobaczyć jak w nadchodzącej adaptacji świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego prezentuje się Geralt, Yennefer oraz Ciri.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Aplikacja do rozbierania kobiet wycofana. To koniec DeepNude

Należy wspomnieć, że serial wzorowany jest na książkach wspomnianego wyżej autora, a nie grach studia CD Projekt RED. Pierwsze zdjęcia z planu zrobione ukradkiem nie napawały optymizmem, jednak trzeba przyznać, że postacie przedstawione na oficjalnych fotografiach wyglądają o niebo lepiej. Co prawda niekoniecznie podoba mi się dobór aktorów, aczkolwiek i tak jest znacznie lepiej, niż oczekiwałem. Pierwsza zapowiedź wideo serialowego Wiedźmina najprawdopodobniej ukaże się już za trzy tygodnie na Comic-Conie w San Diego. A Wy co sądzicie o wyglądzie powyższych bohaterów? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Netflix

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.