Humble Mobile Bundle 4 – 6 świetnych gier za grosze

Aplikacje

Humble Bundle

Akcja Humble Bundle jest jedną z ciekawszych inicjatyw na polu cyfrowej dystrybucji, która pojawiła się w ostatnich latach. Za przygotowane przez twórców paczki treści płacimy dokładnie tyle ile uważamy, że są one warte, dodatkowo mogąc ustalić na jaki cel przeznaczamy naszą wpłatę (instytucje charytatywne, twórcy, Humble Bundle)

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Właśnie wystartowała czwarta edycja zestawu przeznaczonego na urządzenia z Androidem. Znajdziemy w niej sześć tytułów, w które na pewno warto zagrać, a ich cena w sklepie Google Play wynosi ponad $37. Za dowolną kwotę otrzymamy:

  • Catan
  • Vector
  • Riptide GP2
  • Zombie Gunship

Jeżeli przekroczymy średnią wartość wpłat (w tym momencie $3,6) dostaniemy jeszcze:

  •  BADLAND Premium
  •  Breach & Clear

Wszystkie gry dostępne są bez zabepieczeń DRM, a pobrać je można zarówno w formie pliku apk, jak i poprzez dedykowaną aplikację na Androida.

Poniżej przedstawiamy film promujący aktualną paczkę:

 

Jeżeli chcecie tanio powiększyć swoją wirtualną biblioteczkę z grami, to link do zestawu znajduje się tutaj.

 






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x