Archos wypuści dwa nowe, tanie tablety

Newsy

arnova-7-84

Firma Archos znana jest przede wszystkim z produkowania tanich urządzeń mobilnych. Nie inaczej jest w przypadku dwóch nowych tabletów z serii Arnova, które wkrótce trafią do oficjalnej sprzedaży.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Archos Arnova 84 ma być wyposażony w ekran oporowy o proporcjach 4:3. Niestety, jak to w przypadku tego typu urządzeń, zamiast nowoczesnego systemu Honeycomb zainstalowany ma być Android 2.1. Nie należy spodziewać się również dodatkowych funkcji, takich jak żyroskop czy GPS.

W przypadku drugiego urządzenia, które nosi nazwę Arnova 7, mamy do czynienia z 7-calowym tabletem, którego wyświetlacz ma rozdzielczość 800 x 480 pikseli. Ten tablet standardowo ma mieć nieco nowszą wersją Androida – Froyo (2.2). Osoby zainteresowane zakupem muszą przygotować 212 dolarów w przypadku Arnova 84 lub 163 dolary decydując się na zakup Archos 7.

Największą wadą tabletów wyposażonych w system Froyo lub Eclair jest to, że standardowo nie mają one dostępu do Android Marketu, co w bardzo dużym stopniu ogranicza możliwości takich urządzeń. Osoby dysponujące nieco większymi umiejętnościami zazwyczaj są w stanie rozwiązać ten problem.

źródło: liliputing


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x