samsung galaxy note 3 neo

 

Producenci zazwyczaj pamiętają o swoim pochodzeniu i tym samym obywatele takich krajów dostają przeróżne specjalne udogodnienia w postaci chociażby urządzeń dostępnych na wyłączność przez krótki okres czasu lub na zawsze. Tak postępuje chociażby Samsung i po raz kolejny mamy idealny przykład.

 

Galaxy Note 3 Neo to według Samsunga tańsza wersja flagowego phabletu firmy, ale dużo większe podobieństwo można zauważyć porównując Neo do poprzedniego Note’a, drugiej generacji. Niemniej jednak specyfikacja omawianego smartfonu odbiega wydajnościowo od topowego modelu, ale ta różnica zostanie zdecydowanie zredukowana w Korei, a więc państwie, z którego pochodzi Samsung. Koreańczycy dostaną Galaxy Note 3 Neo ze znacznie wydajniejszym procesorem w postaci Snapdagona 800, który zastąpi (zależnie od wersji) Exynosa 5 Hexa lub Snapdragona 400. Tym samym, taki ruch w połączeniu z wyświetlaczem przedstawiającym obraz w rozdzielczości 1280×720 oznacza, że Note 3 Neo może być wydajniejszy od flagowego phabletu – Note’a 3.

 

Rozdrobnienie urządzeń w portfolio Samsunga jest ogromne, a powyższy ruch nie jest tego rodzaju pierwszym w historii koreańskiej firmy. Podobna sytuacja miała miejsce z Galaxy S4, który również pojawił się w wydajniejszej edycji w Korei Południowej, a dopiero po pewnym czasie reszta globu uzyskała dostęp do S4 Active. Czyżby również taki dopisek trafił do Note 3 Neo? To dałoby… Samsunga Galaxy Note 3 Neo Active – Koreańczycy są w stanie taki ruch wykonać.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.