Meizu może ujawnić swój flagowy model MX4 już 6 marca

Newsy

meizu x

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Meizu to chińska firma, która podobnie jak Oppo i Xiaomi jest warta uwagi ze względu na swoje interesujące produkty. Obecnie trwa wysyp nowych flagowych smartfonów, który zapoczątkowało Sony, a później Samsung na targach Mobile World Congress w Barcelonie, więc teraz przyszedł czas na chińską ofensywę.

 

 

Znamy datę premiery Oppo Find 7, czyli flagowego smartfonu firmy. Pojawi się on oficjalnie na świecie 19 marca, a więc za nieco ponad dwa tygodnie. Okazuje się jednak, że inna chińska firma wcześniej może ukazać zapowiedziany przez siebie flagowy model. Jest to oczywiście Meizu, które zaczęło wysyłać zaproszenia na konferencję mająca mieć miejsce w Paryżu za dwa dni, czyli 6 marca. Podczas tego wydarzenia spodziewana jest premiera MX4, ale istnieją równie duże szanse na prezentację smartfonu pracującego pod kontrolą systemu Ubuntu. Niemniej jednak, jest też możliwość obu premier jednego dnia, ale w takim wypadku zdecydowanie najważniejszą postacią będzie właśnie MX4, o którym już co nieco wiemy. Wszystko sprowadza się do dwóch wersji sprzętowych, które są praktykowane coraz częściej przez producentów.

 

Jednak, aby dowiedzieć się jak będzie naprawdę to nie trzeba wiele czekać. Do konferencji chińskiej firmy szykującej się na podbój Europy pozostały dwa dni toteż nawet nie potrzeba wiele cierpliwości, aby odkryć kolejną słuchawkę z najwyższej półki.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x