LG G Flex dostanie możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K razem z aktualizacją KitKat

Newsy

LG G Flex 004

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zdecydowanie najlepszym smartfonem z elastycznym wyświetlaczem jest LG G Flex. Konkurent, czyli Samsung Galaxy Round, nie został dobrze przyjęty przez odbiorców ze względu na swoje nietypowe wygięcie oraz zdecydowanie gorsze wykorzystanie elastyczności tego elementu w stosunku do właśnie G Flexa. LG idąc za ciosem postanowiło minimalnie ulepszyć swoją elastyczna propozycję.

 

G Flex w dużej mierze bazuje na flagowym modelu firmy, czyli G2, co jest równoznaczne z tym, że większość podzespołów jest identyczna. Główne różnice pomiędzy tymi smartfonami sprowadzają się do wyświetlacza i baterii. To teoretycznie oznacza, że wszystkie funkcje z G2 mogą zostać uruchomione na G Flexie. Tak też jest i okazuje się, że aktualizacja systemu do Android 4.4 KitKat przyniesie elastycznej słuchawce możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K (UHD):

 

lg g flex 4k

 

Jednak źródło podaje, że zabraknie innej, mogłoby się wydawać ciekawszej, możliwości w postaci nagrywania filmów w rozdzielczości FullHD z prędkością 120 klatek na sekundę, a więc tak zwane „slow-motion”. Pomimo to, posiadacze G Flexa chcąc uzyskać i taką opcję w aplikacji kamery mogą to uczynić poprzez śledzenie rozwoju nieoficjalnych oprogramowań na XDA-Developers.com, gdzie trwają odpowiednie prace.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x