Android – aktualności

Newsy

W czwartek w Singapurze odbyła się oficjalna prezentacja HTC Magic. Co ciekawe posiada on wsparcie dla synchronizacji z serwerem Exchange – rozwiązanie Microsoftu, które pozwala na zdalną synchronizacje maili, kalendarza, kontaktów i zadań z serwerami firmy. Okazało się że to nie Google a HTC dodało nową funkcję do magika.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

eBuddy – jeden z większych komunikatorów, wczoraj udostępnił specjalną wersję na telefony z systemem Android. Aplikacja oferuje dostęp do wszystkich popularnych komunikatorów
min. AIM, Facebook, ICQ, Google Talk, Yahoo! i MSN Windows Live. Jak widać zabrakło wsparcia dla Polskiego Gadu-Gadu. eBuddy jest darmowy – już można go pobrać z Android Market.


Google dodał wsparcie dla kodów kreskowych w wyszukiwarce. Informacja ta jest niewątpliwie ważna dla osób mieszkających w Anglii lub Stanach Zjednoczonych, bo właśnie tam tylko działa ta usługa. Dzięki niej możliwe jest po zrobieniu zdjęcia kodu kreskowego produktu znalezienie najniższej ceny.

GeeksPhone One – to nazwa drugiego po ADP telefonu z dostępem do root. Będzie on dostępny w sprzedaży w trzecim kwartale bierzącego roku za około 350$. Telefon wyposażony jest między innymi w: dotykowy ekran 3,2 cala, procesor 624MHz, GPS, WiFi, EDGE/UMTS/HSPA oraz odblokowany dostęp do systemu.

Skomentuj na Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x