htc one the all new konferencja

 

Znając już najnowsze flagowe propozycje dwóch czołowych producentów, czekamy na kolejne smartfony noszące miano najlepszych z całego portfolio. Pierwszą firmą w kolejce do przedstawienia swojego flagowca jest Oppo z modelem Find 7, ale zdecydowanie bardziej popularną firmą jest HTC, które planuje tydzień po Chińczykach przedstawić następcę One.

 

Model, który znamy najlepiej jako M8 został przez nas odkryty niemalże w 100%. Jednak spora grupa osób czeka na wszelkiego rodzaju niespodzianki, które zostaną ujawnione już w ciągu trzech tygodni. Tym samym HTC zachęca potencjalnych klientów jak i osoby zainteresowane całym wydarzeniem, aby śledzić poczynania tajwańskiej firmy. W tym celu nagrywane są krótkie filmiki prezentujące (i chwalące przy okazji) poszczególne cechy nadchodzącego flagowego smartfonu, który najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne jako The All New One. W pierwszym odcinku poznaliśmy ulepszone głośniki BoomSound. Dzisiaj HTC udostępniło kolejny, humorystyczny na swój sposób, filmik:

 

 

Tym razem przyszła pora na pochwały metalowej obudowy typu unibody, a więc bez rozłącznych elementów (w tym klapka od baterii). W jaki sposób HTC ulepszyło jedną z najważniejszych rzeczy w topowych smartfonach? Na pewno dowiemy się podczas konferencji, która odbędzie się 25. dnia marca. Niemniej jednak ten smartfon raczej już przed nami żadnych tajemnic nie ma.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.