The All New One bohaterem ponad 12 minutowego filmu

1 minuta czytania
Komentarze
HTC one m8 render1

W ostatnim czasie praktycznie codziennie docierają do nas nowe informacje na temat następcy HTC One. Tajwańczycy jako jedyni z największych producentów smartfonów nie zaprezentowali nowego flagowca na targach MWC, przez co teraz cała nasza uwaga skupia się na nadchodzącym The All New One (znanym również jako M8). Tym razem jednak mamy coś więcej niż kolejne zdjęcie z przecieku, anonimowy informator wrzucił na Youtube ponad 12 minutowy filmik, na którym pokazuje praktycznie wszystko co mogło by nas interesować w temacie tego urządzenia.

Poznajemy szczegółowy wygląd słuchawki oraz sporo detali z nowego HTC Sense, dodatkowo potwierdza się, że M8 będzie pozbawiony fizycznych przycisków funkcyjnych. Na filmiku, aplikacja aparatu zawiesza się, co prawdopodobnie oznacza, że nie jest ona jeszcze gotowa, a nagrana została developerska wersja urządzenia. Oczywiście widać też dwa obiektywy, na temat których niedawno pisaliśmy

Poniżej dostępny jest wspomniany filmik, jednak nie wiemy jak długo będzie można go obejrzec, ponieważ HTC stara się usunąć go z sieci. W razie problemów będziemy starali się uaktualniać news.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7M9U64oEenM[/youtube]

Źródło: droid-life.com

Motyw