Ashton-Kutcher-Lenovo-Yoga

 

Producenci wszelkiej maści sprzętu często zatrudniają celebrytów, aby ci mogli promować produkty często na arenie międzynarodowej. Tak postąpiło w ostatnim czasie między innymi HTC, u boku których występował Robert Downey Jr., ale ta akcja marketingowa akurat nie przyniosła zbyt dobrych efektów dla tajwańskiej firmy.

 

Tym razem przyszła pora na nieco inną odmianę promocji połączoną z gwiazdami Hollywood. Tym razem taką postacią jest Ashton Kutcher, który odtworzył postać Steve’a Jobsa w filmie Jobs. Z kolei producentem mobilnych urządzeń w tym zestawieniu jest Lenovo. Jednak zaskoczeniem jest funkcja jaką ma pełnić aktor. W tym wypadku nie chodzi o zwyczajną promocję w reklamach, gdyż Ashton Kutcher będzie… projektował telefony dla Lenovo oraz oceniał ich wygodę użytkowania, czyli zwracał uwagę na poszczególne detale. Takie połączenie wydaje się interesujące i z pewnością wzbudzi zamieszanie na scenie międzynarodowej. W tym wszystkim może mieć również udział Motorola, której szczegółowe losy po zakupie przez Lenovo nie są znane.

 

Wszelkich powodów, dla których zatrudnienie aktora Ashtona Kutchera przez chińską firmę może oznaczać przeróżne plotki jest wiele, ale jednak ja osobiście czekam na pierwsze urządzenie, które wyjdzie z takiego połączenia.

 

 

źródło: The Droid Guy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.