Nowy tablet Motoroli z Tegrą 3

Newsy

Na targach Mobile World Congress, NVIDIA zaprezentowała tablet działający na platformie Tegra 3, oferującej czterordzeniowy układ procesorów. Producent zapewnił, że chipset będzie gotowy już na jesień, kiedy to mają się pojawić pierwsze czterordzeniowe tablety. Smartfony z Tegrą 3 mają się pojawić w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Być może pierwsze urządzenie z poczwórnym procesorem wyprodukuje Motorola.

motorolategra3

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

NVIDIA Tegra 3 jest około pięciokrotnie szybsza od swojego poprzednika i, jak jej poprzedniczki, została stworzona z myślą o grach. (np. takich!). Prezes NVIDII, Jen-Hsun Huang, poinformował też, że dziesięciu producentów już pracuje nad urządzeniami z najnowszą wersją opisywanego chipsetu. Wśród nich jest też Amazon (informację na ten temat znajdziecie tutaj). I wszystko po to, by dowieść słowa i w ciągu trzech lat zrzucić Apple z tronu sprzedaży. Do boju, NVIDIA!

źródło: androidandme.com, fudzilla.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x