W dobie, gdy poznajemy coraz to bardziej rewolucyjne technologie, mnie najbardziej cieszy fakt, że producenci zaczynają rozumieć potrzebę wydawania szybkich, dopracowanych i istotnych aktualizacji. Tym bardziej należy docenić sytuacje, gdy firma daje coś, co teoretycznie nie jest niezbędne dla danego modelu. Tak można właśnie odebrać aktualizację Galaxy A50, w ramach której Samsung nie poprawia wyłącznie bezpieczeństwa i łata błędy, a dodaje funkcje znane z droższych urządzeń.

Samsung Galaxy A50 otrzymuje funkcje znane głównie flagowym smartfonom

samsung galaxy a50 aktualizacja

O ile nasza recenzja Galaxy A50 jest umiarkowanie neutralna w stosunku do tego modelu, to niewątpliwie cieszy się on dużą popularnością. Samsung stworzył atrakcyjny model w ramach średniej półki, który już na starcie łączy nowoczesne rozwiązania ze stosunkowo niską ceną. Ten trend kontynuowany jest z wydaną właśnie aktualizacją. Jak możecie przeczytać powyżej, w nowym oprogramowaniu znalazły się czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, tradycyjnie poprawiono stabilność i wyeliminowano ujawnione błędy. Jednak prawdziwą nowością są dodatki w aparacie, czyli tryb nocny i możliwość nagrywania filmów w super slow-motion. W celu ich użycia należy zresetować ustawienia aplikacji aparatu. Do tego wszystkie dodano jeszcze możliwość skanowania kodów QR bez konieczności używania Bixby Vision.

Zobacz też: Co sądzicie o powstawaniu smartmiast?

Stosunkowo niedawno dokładnie taką samą aktualizację otrzymały Galaxy S9 i Galaxy Note9. Tradycyjnie nie jesteśmy w stanie napisać, kiedy u Was pojawi się nowe oprogramowanie. Na moment pisania tego tekstu pojawia się ono w Indiach, ale jeśli trafiło też na Wasze modele, to dajcie znać w komentarzach.

 

Źródło: GSM Arena, SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.