ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Przeżyjmy to jeszcze raz – konferencje z targów Mobile World Congress

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
fira grand via mwc barcelona mobile world congress

Mimo że już zdążyłem podsumować targi Mobile World Congress w moim ostatnim artykule to znajdą się jeszcze osoby, które chciałyby zobaczyć poszczególne konferencje jeszcze raz albo po prostu po raz pierwszy. Dla takich osób poszczególne firmy nagrały swoje prezentacje i umieściły na najpopularniejszym serwisie z filmami, czyli YouTube.

Zacznijmy od Huawei, które swoją konferencję postanowiło skrócić tylko do najważniejszych momentów. Tak oto firma, która przedstawiła najwięcej nowych urządzeń zmieściła swoją prezentację w kilku minutach:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-0wZ17b_gqk[/youtube]

Również LG postanowiło udostępnić film ze swojej konferencji, która ograniczała się do przedstawienia znanych nam już urządzeń:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ubZ0sBJA-ug[/youtube]

Kolejna firma i kolejne premiery. Tym razem Samsung i ich najnowszy flagowy smartfon, który wzbudza mieszane uczucia. Tak oto wyglądała prezentacja Galaxy S5 i inteligentnych dodatków:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BwcRHYEwtgQ[/youtube]

Na koniec najdłuższa konferencja, dzięki której Nokia wkroczyła oficjalnie do świata Androida zaskakując niezorientowanym swoim postępowaniem. Tak wygląda prezentacja nowych smartfonów z serii X:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xsB26ZPLRpE[/youtube]

Oczywiście to nie wszystkie konferencje, ale tylko tych czterech producentów póki co podzieliło się swoimi nagraniami.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy