5G od Huaweia jest w pełni bezpieczne

Huawei podczas MWC chwali się swoją strategią odnośnie 5G

Newsy

Podczas MWC 2019 w Szanghaju jeden z prezesów Huaweia ujawnił ogólną strategię firmy na erę 5G. Ogłosił strategię o nazwie 1+8+N, w której telewizja stała się teraz po raz pierwszy częścią kategorii 8. Pokazuje to, jak chiński gigant technologiczny liczy na telewizory w przyszłości. Warto zauważyć, że zarówno Huawei, jak i Honor mają przedstawić swój pierwszy Smart TV jeszcze w tym roku.

Strategia Huaweia dla 5G

Strategia huawei 5G

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W strategii 1+8+N firmy 1 odnosi się do smartfonów, natomiast 8 obejmuje komputery, tablety, telewizory, sprzęt audio, okulary, zegarki, i słuchawki. Z drugiej strony N odnosi się do biur mobilnych, inteligentnych domów, sportu i zdrowia, rozrywki audiowizualnej i inteligentnych produktów turystycznych. Huawei po raz pierwszy ogłosił swoją strategię 1+8+N dla produktów IoT. Jednak dzięki tej nowej, zaktualizowanej strategii, firma położyła teraz większy nacisk na telewizję, zegarki elektroniczne i inteligentne okulary. Wyjaśniając strategię, Shao Yang wiceprezes Huawei Consumer BG Strategy Marketing powiedział, że 1 to urządzenie, które ma całą kontrolę — smartfon, który jest mały, przenośny i łatwy w obsłudze. Dodanie tego do większych urządzeń lub punktów dostępowych oznacza 8, co obejmuje tablety i urządzenia noszone w celu zwiększenia komfortu użytkowania smartfonów. Wreszcie, N jest warstwą, w której wszystko się łączy — zarówno sieć, jak i urządzenia IoT firmy.

Zobacz też: Po co hakerzy mają tworzyć wirusy? Wystarczy, że skorzystają z Microsoft Excel

Zgodnie z przeciekiam, Huawei ma wprowadzić w tym roku dwa modele inteligentnych telewizorów. Według doniesień, telewizory LCD Huawei o numerach modeli OSCA-550 i OSCA-550A przeszły już proces certyfikacji 3C. Wnioskodawcą jest Huawei Technology Co., Ltd., a zakładem produkcyjnym jest Hefei Beijing Oriental Video Technology Co., Ltd. Natomiast zakładem produkcyjnym jest Hefei Beijing Oriental Video Technology Co. Shao Yang powiedział, że podczas gdy ludzie widzą 5G, Huawei widzi więcej. Dodał, że dzięki HiLink i lepszej wydajności Internetu Rzeczy bezpieczeństwo i kontrola prywatności mogą i powinny być na wyciągnięcie ręki.

Źródło: Gizmochnia


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x