Ramki cyfrowe – kolejne wcielenie Android OS

Newsy

Japońskie firmy Macnica oraz Fujitsu postanowiły wspólnie produkować ramki cyfrowe z systemem Android. Android OS jest już obecny w telefonach komórkowych, stacjonarnych, netbookach a teraz przyszedł czas na ramki cyfrowe. Oczekujemy kolejnych implementacji systemu, gdyż, jak się domyślamy, Google wprowadza swój system operacyjny wszędzie, gdzie to możliwe, co konkurencyjny Microsoft nazwałby z pewnością standaryzacją systemu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Skoro ramki mają posiadać system operacyjny, żadnym problemem nie będzie Wi-Fi oraz Skype, przeglądarka internetowa, klient Gmail itd. Możemy taką ramkę w zasadzie nazwać tabletem… Ale jakie to ma znaczenie, jak ją nazwiemy? Ważne, że Android jako platforma odnosi kolejne sukcesy.

Skomentuj na Andorid Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x