jak sprawdzić jaki mam model laptopa - windows

Microsoft wyjaśnia, dlaczego niektórzy nie mogą zainstalować najnowszej aktualizacji

Newsy

Microsoft opublikował aktualizację systemu Windows 10 w dniu 21 maja 2010 roku. ale nie każdy może ją zainstalować. Zgodnie z ZDNet, Microsoft rozpoczął powiadamianie niektórych osób, dlaczego nadal nie mogą uaktualnić swojego systemu do najnowszej wersji systemu Windows 10. Gigant jest szczególnie ostrożny, jeśli chodzi o sposób, w jaki udostępnia najnowszą aktualizację dla swojego systemu. Wynika to powodu poważnych problemów technicznych związanych z październikową aktualizacją. Zamiast powtarzać ten błąd, najnowsza wersja zawsze miała być wydana w falach, dając Microsoftowi czas na reakcję na problemy, kiedy te występują u niewielkiego grona użytkowników.

Microsoft wyjaśnia, czemu nie wszyscy dostali aktualizację

microsoft nie wszyscy dostali aktualizację

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Firma ogłosiła w dniu 18 czerwca, że korzysta z mechanizmów sieci neuronowej. Wszystko to żeby automatycznie wdrożyć najnowszą wersję Windows 10 dla nowych użytkowników. Ludzie z kompatybilnymi systemami zostali poproszeni o zainstalowanie aktualizacji, natomiast osoby z niekompatybilnymi systemami zostali pozostawieni samym sobie. ZDNet poinformował, że Microsoft postanowił dać ludziom, którzy nie mogą zainstalować aktualizacji, nieco więcej informacji, pokazując im tę wiadomość:

Aktualizacja systemu Windows 10 jest w drodze. Oferujemy tę aktualizację do kompatybilnych urządzeń, jednak Twoje nie jest na nią gotowe. Kiedy będzie zobaczysz aktualizację dostępną na tej stronie. W tej chwili nie musisz nic robić.

Zobacz też: Apple Watch Series 5 – wszystko co wiemy o potencjalnym hicie

Oczywiście dystans do wydawania aktualizacji jest bezsprzecznie godny pochwały. Niestety, ta wiadomość rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Komunikat ten przenosi winę na urządzenie użytkownika, które nie jest gotowe, a nie aktualizacja nieobsługująca niektórych podzespołów. To może budzić pewne zamieszanie wśród użytkowników, którzy obarczą za taki stan rzeczy nie Microsoft, a producentów podzespołów.

Źródło: Tomshardware


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x