asus-padfone-2-1350320045-580x470

 

Jedną z najpopularniejszych firm wśród producentów mobilnych urządzeń z Tajwanu jest HTC. Niemniej jednak, jeżeli spojrzymy na cały technologiczny rynek to być może Asus będzie stawiany wyżej. Ta firma tworzy smartfony i tablet w oryginalnych zestawach. Zdecydowanie najciekawszym jest seria Padfone.

 

Połączenie telefonu komórkowego z urządzeniem mobilnym wyposażonym w duży wyświetlacz to niestety niecodzienne połączenie. Jednak Asus w ostatnim czasie znacząco rozszerzył swoją serię modeli składających się właśnie z takich propozycji. Jest nią oczywiście rodzina Padfone, na którą składa się kilka wersji tego samego rozwiązania. Producent właśnie zapowiedział nadchodzącą aktualizację dla nich. To bardzo dobra wiadomość, gdyż Tajwańczycy nie słynęli z dobrego wsparcia. Tym samym Androida 4.4 KitKat otrzymają następujące wersje Padfone’a:

 

  • Infinity;
  • Infinity 2;
  • Padfone 2.

 

Niestety, ale nie zostały ujawnione informacje na temat pozostałych edycji tego zestawu. Niemniej jednak, posiadacze powyższych modeli powinni oczekiwać nowej wersji oprogramowania w drugim kwartale roku z małym opóźnieniem dotyczącym Infinity 2, który otrzyma KitKata trzy miesiące później. Asus razem z nową wersją oprogramowania przygotował również odświeżoną wersję interfejsu Zen.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.