Sony Xperia Z2 będzie nosić miano flagowego smartfonu przez sześć miesięcy

Newsy

15_Xperia_Z2_Turntable

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Rozwój mobilnych technologii przyspieszył w niesamowitym tempie. Oznacza to coraz wydajniejsze urządzenia, coraz lepsze poszczególne podzespoły i tym samym nowe smartfony, podobnie jak komputery stacjonarne, już po krótkim czasie okazują się wolne oraz stare w stosunku do najnowszych produktów.

 

Jedną z pierwszych firm, które wyraźnie zaznaczyły, że nowe flagowe smartfony coraz szybciej tracą swoje miano jest Sony. Premiera Xperii Z1 miała miejsce na targach IFA w Berlinie we wrześniu. Następcę ledwo, co poznaliśmy kilka dni temu w Barcelonie, a więc okazuje się, że topowy model będzie nosił to miano jedynie przez sześć miesięcy. Tak też najprawdopodobniej będzie i premiera Xperii Z2 nie została przedwcześnie ustalona. Rozmowa z jednym z pracowników Sony to potwierdza. Producenci uważają, że aby firma była bardziej konkurencyjna to musi wypuszczać nowe flagowe modele częściej. Wniosek z tego prosty: następce dla Siriusa zapewne poznamy na targach IFA 2014. Dodatkowo wiemy, że model, który ujrzymy w trzecim lub czwartym kwartale ma odświeżyć design linii Xperia.

 

Taka sytuacja najprawdopodobniej również dotknie pozostałych producentów, a więc i Samsung, HTC, LG i inne firmy będą odświeżać swoje flagowe modele znacznie szybciej niż odbywało się to dotychczas.

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x