htc the all new one 1

 

Tajwańczycy uznali, że nastała chwila poinformować zainteresowanych o zbliżającym się następcy flagowego modelu One. Jako że my wiemy o nim stosunkowo sporo toteż nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że 25. dnia marca ujrzymy słuchawkę, która tym razem nie stanowi oczka w głowie HTC.

 

The All New One – to właśnie ujrzymy za niecały miesiąc. Jednak czy aby na pewno pod taką nazwą Tajwańczycy zdecydują się przedstawić następcę obecnego flagowego modelu firmy? Mimo że źródłem takiej informacje jest Evan Blass, więc okraszona ona jest dużym prawdopodobieństwem spełnienia to dzisiaj do Sieci HTC postanowiło wstawić pierwszą zapowiedź The All New One:

 

 

Producent wyraźnie skupił się na jednym „podwójnym” elemencie znanym już z obecnego flagowego modelu, czyli głośniki BoomSound. HTC zapewnia, że zostały one jeszcze ulepszone, a całość została przedstawiona w stosunkowo humorystycznym klipie zestawiającym stare i młode pokolenie. Jednak jak to w końcu ma być z tą nazwą? HTC wyraźnie podkreśla OneUp  w swoich zapowiedziach. Nie musi to oczywiście oznaczać określenia M8, aczkolwiek taka szansa istnieje. Mimo wszystko powinniśmy się przyzwyczaić do One, gdyż The All New One w żadnym wypadku się nie przyjmie i najprawdopodobniej zostanie powtórzona strategia Apple (New iPad).

 

 

źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.