Xiaomi Mi CC9 Pro 108 Mpix

Znamy datę premiery Xiaomi Mi CC9

Newsy

W poprzednim tygodniu Xiaomi potwierdziło stworzenie nowej serii CC we współpracy z Meitu. Niektóre przecieki już ujawniły, że pierwsze telefony z nowej serii będą się nazywać Xiaomi Mi CC9 i Mi CC9e. Młyn plotkarski spekulował, że data premiery serii Mi CC9 jest tuż za rogiem. Dzisiaj chiński producent potwierdził za pośrednictwem Weibo, że 2 lipca odbędzie się wydarzenie inauguracyjne w celu zaprezentowania pierwszego urządzenia z nowej linii.

Data premiery Xiaomi Mi CC9

Data premiery Xiaomi Mi CC9

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Powyższa grafika pokazuje, że wydarzenie związane z uruchomieniem serii Mi CC odbędzie się o godzinie 7:00 czasu lokalnego dnia 2 lipca w Pekinie. Smartfony z serii CC zostały opracowane przez zespół Chic & Cool 90. Smartfony z serii Xiaomi CC zostaną zaprojektowane przez studentów kierunków artystycznych i będą skierowane do młodzieży. W niektórych przeciekach twierdzono, że firma może mieć telefony zorientowane na kobiety w serii CC. W związku z tym wydaje się, że w serii CC pojawią się estetyczne smartfony. Liczba 9 w CC9 oznacza wiek chińskiej firmy. Linia Mi CC będzie posiadać imponujące możliwości fotograficzne. Będą one zasilane algorytmami obrazowania z Xiaomi X Meitu AI Aesthetics Lab. W związku z tym nadchodzące smartfony Mi CC9 i Mi CC9e mogą być wyposażone w więcej filtrów obrazu. Nie zabraknie także funkcji AI w celu zapewnienia optymalnych wrażeń z fotografowania.

Zobacz też: Raspberry Pi 4 – Malinka jeszcze nigdy nie była tak mocna

Wygląda więc na to, że będą to estetyczne urządzenia ukierunkowane głównie na fotografię z naciskiem na zdjęcia selfie. Dodatkowo biorąc pod uwagę wcześniejsze przecieki dotyczące zastosowanych podzespołów, będziemy mieli do czynienia z niezwykle wydajnymi smartfonami klasy premium.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x