Lenovo IdeaPad K1 z systemem Honeycomb nadchodzi!

Newsy

Lenovo-IdeaPad-K1

Zgodnie z zapowiedziami, IdeaPad K1 ma trafić do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Kolejne sklepy internetowe zaczynają dodawać zapowiedzi nowego tabletu, potwierdzając tym samym m.in. dane techniczne.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Oczywiście nie mogło obyć się bez niespodzianek. W przypadku IdeaPad K1 największym zaskoczeniem jest procesor. Początkowo krążyły plotki, że będzie to chipset Qualcomm taktowany zegarem 1.3 GHz. W przypadku popularnych sklepów internetowych specyfikacja techniczna uwzględnia jednak procesor Nvidia Tegra 2.

Tablet Lenovo będzie miał ekran o przekątnej 10.1 cala (rozdzielczość 1280 x 800 pikseli), 1 GB pamięci DDR2 i wbudowany dysk o pojemności 32 GB. Producent nie zapomniał o możliwości rozszerzenia pamięci przy pomocy karty micro SD, wejściu HDMI, aparacie 5 Mpx i przedniej kamerze 2 Mpx.

Z całą pewnością wiadomo, że najnowszy tablet Lenovo wyposażony będzie w system Honeycomb. Nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia czy będzie to najnowsza wersja 3.1, czy może starsza z możliwością uaktualnienia przez użytkownika bezpośrednio po dokonaniu zakupu.

źródło: netbooknews.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x