alcatel-tablet

Alcatel jako producent telefonów komórkowych czasy świetności ma już dawno za sobą. Niewiele wskazuje na to, że coś zmieni się w najbliższym czasie. Mimo tego francuski producent planuje wydanie własnego tabletu.

Praktycznie każdy liczący się producent sprzętu elektronicznego chce zaznaczyć swoją obecność na rynku tabletów. Użytkownicy bardzo szybko i całkiem trafnie oceniają, które urządzenie będzie sprzedawało się dobrze, a które nie. Zazwyczaj pod uwagę branych jest kilka czynników, jak np. cena, parametry techniczne czy marka.

Najnowsze urządzenie Alcatela raczej nie ma co liczyć na zaskarbienie sobie serc użytkowników. Dlaczego? Przede wszystkim tablet ten nie ma nic, co przyciągałoby uwagę. OneTouch T60 będzie wyposażony w 7-calowy wyświetlacz, modem 3G, aparat 3 Mpx. System operacyjny to oczywiście Android, ale nie Honeycomb, tylko mocno już nadgryziony zębem czasu Froyo.

Nie wiadomo jeszcze dwóch rzeczy – kiedy ten tablet trafi do oficjalnej sprzedaży ani jaka będzie jego cena. Możemy jednak przypuszczać, że będzie to jedno z najtańszych urządzeń z systemem Android.

źródło: AndroSpin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula