Jakiś czas temu pisałem Wam, że Samsung pracuje nad zupełnie nowymi wariantami S linii Galaxy A oraz Galaxy M. Dziś poznaliśmy nowy model z tej grupy. Co ciekawe wcześniejsze plotki wspominały jedynie o pracach nad Galaxy A20s, Galaxy A30s i Galaxy A70s. Tymczasem właśnie z FCC wyciekły informacje na temat Samsunga Galaxy A10s, o którym nawet nie było mowy.

Galaxy A10s w FCC

Galaxy A10s w FCC

Samsung zaprezentował Galaxy A10 w lutym tego roku, a następnie po nim Galaxy A10e. Okazuje się jednak, że koreański producent jest niezwykle zainteresowany najniższą półką i przegotowuje trzeci wariant najtańszego przedstawiciela z serii Galaxy A. Samsung Galaxy A10s właśnie uzyskał certyfikację FCC. Ujawnia ona, że urządzenie będzie zasilane przez baterie o pojemności 3900 mAh. Jest to naprawdę przyzwoita wartość i powinna zapewnić do dwóch dni dość intensywnego korzystania z urządzenia. Dodatkowo wyciekł również wygląd urządzenia. Zdradza on, że na jego pleckach znajdzie się podwójny aparat z lampą błyskową LED i skanerem linii papilarnych. Nie zabrakło także portu Jack 3.5 mm, który jest ulokowany po prawej stronie od portu USB.

Zobacz też: Motorola ewidentnie nie chce, abyś kupował Moto Z4

Przy okazji poznaliśmy także wymiary urządzenia. Mierzy ono 157 mm długości, 75,8 mm szerokości i 174,3 mm przekątnej, co przekłada się na 6,86 cala obudowy. Rzecz jasna wyświetlacz będzie odpowiednio mniejszy. Niestety wciąż nie wiadomo jakie parametry zostaną w jego przypadku zastosowane. Oczywiście możemy liczyć na więcej niż w przypadku wersji podstawowej. Wariant S oznacza model poprawiony. Z drugiej strony należy jednak pamiętać, że jest to najniższa półka z całej serii, więc nie należy oczekiwać od niego zbyt wiele, ponieważ kluczową jego cechą wciąż pozostanie niska cena.

Źródło: Gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.