htc babel 2

 

Większość informacji, które Wam przedstawiamy to głównie plotki, które niestety w niemałej części składają się ze zwykłych wymysłów osób. Niemniej jednak niektóre z nich bywają ciekawymi pomysłami i tym samym możemy spotkać się z przeróżnymi konceptami tak jak następujący, który jest autorstwa @PhoneDesigner.

 

Autor poniższego projektu za bazę obrał sobie HTC oraz stworzenie urządzenia łączącego zalety Windowsa i Androida, a więc w takim razie tym modelem jest oczywiście tablet z dwoma systemami. Babel, bo tak został określony omawiany koncept to 10-calowe mobilne urządzenie, którego wyświetlacz posiada format 3:2, co może oznaczać rozdzielczości 1920×1440 lub  2560×1920. Do tego należy dodać design HTC, który został zapoczątkowany modelem One oraz specjalny stylus (niczym w Jetstream oraz Flyer) i otrzymujemy takie oto interesujące urządzenie:

 

htc babel 2 htc babel 10 htc babel 9 htc babel 8 htc babel 7 htc babel 6 htc babel 5 htc babel 4 htc babel 3

 

Niestety, ale choć koncepcja wydaje się świetna to nie należy spodziewać się, aby Tajwańczycy byli skłonni do stworzenia takiego produktu. Jednak pamiętajmy, że HTC najprawdopodobniej stworzy w tym roku przynajmniej jeden tablet, ale dla Google, który pojawić ma się jako Nexus 10. Mimo wszystko to również plotka i pomimo że często przewija się w Internecie to jej prawdopodobieństwo ciężko określić.

 

 

źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.