Tablet od HTC z dwoma systemami – koncepcja fana

Newsy

htc babel 2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Większość informacji, które Wam przedstawiamy to głównie plotki, które niestety w niemałej części składają się ze zwykłych wymysłów osób. Niemniej jednak niektóre z nich bywają ciekawymi pomysłami i tym samym możemy spotkać się z przeróżnymi konceptami tak jak następujący, który jest autorstwa @PhoneDesigner.

 

Autor poniższego projektu za bazę obrał sobie HTC oraz stworzenie urządzenia łączącego zalety Windowsa i Androida, a więc w takim razie tym modelem jest oczywiście tablet z dwoma systemami. Babel, bo tak został określony omawiany koncept to 10-calowe mobilne urządzenie, którego wyświetlacz posiada format 3:2, co może oznaczać rozdzielczości 1920×1440 lub  2560×1920. Do tego należy dodać design HTC, który został zapoczątkowany modelem One oraz specjalny stylus (niczym w Jetstream oraz Flyer) i otrzymujemy takie oto interesujące urządzenie:

 

htc babel 2 htc babel 10 htc babel 9 htc babel 8 htc babel 7 htc babel 6 htc babel 5 htc babel 4 htc babel 3

 

Niestety, ale choć koncepcja wydaje się świetna to nie należy spodziewać się, aby Tajwańczycy byli skłonni do stworzenia takiego produktu. Jednak pamiętajmy, że HTC najprawdopodobniej stworzy w tym roku przynajmniej jeden tablet, ale dla Google, który pojawić ma się jako Nexus 10. Mimo wszystko to również plotka i pomimo że często przewija się w Internecie to jej prawdopodobieństwo ciężko określić.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x