Lenovo Z6 Pro w Europie

To już pewne. Znamy układ zasilający Lenovo Z6

Newsy

Lenovo wprowadziło już w tym roku na rynek kilka smartfonów z serii Z, która obejmuje flagowy model Lenovo Z6 Pro oraz rozwodnioną wersję Lenovo Z6 Youth Edition. Teraz firma przygotowuje się do uruchomienia standardowej edycji — Lenovo Z6. Chang Cheng, wiceprezes Grupy Lenovo, udostępnił niedawno ografikę reklamową na Weibo. Ujawniłą onaniektóre z kluczowych cech nadchodzącego smartfonu Lenovo Z6. Między innymi to, że telefon będzie zasilany przez potężny układ. Teraz firma potwierdziła, że chodziło Snapdragona 730.

Lenovo Z6 Snapdragon 730

Lenovo Z6 Snapdragon 730

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Qualcomm Snapdragon 730 (SM7150-AA) to nowy procesor zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności. Jest to ośmiordzeniowy cukład wykonany w procesie technologicznym 8 nm, który posiada układ 2 + 6 i jest wyposażony w rdzenie Kryo 470 taktowane częstotliwością 2,2 GHz, w połączeniu z procesorem graficznym Adreno 618. Firma twierdzi, że układ zapewnia 35-procentowy wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją. Jest to również pierwszy procesor z serii 7 wyposażony w Akcelerator Tensor Hexagon. Współpracuje on z układem GPU i CPU, aby wykonywać zadania z zakresu SI szybciej i w sposób bardziej energooszczędny. Wyposażony jest w modem Snapdragon X15 LTE oferujący prędkość pobierania do 800 Mbps. Dodatkowo obsługuje Wi-Fi 6 i Qualcomm Quick Charge 4+.

Zobacz też: FedEx odrzuca przesyłki z Huawei w środku – to już zabrnęło za daleko

Zastosowanie tej klasy układu stawia Lenovo Z6 na szczycie półki średniej. Nie wiadomo jednak czy jest to przejście na wydajniejszą rodzinę układów półki średniej. Taka sytuacja miała miejsce kilka lat temu w przypadku przejścia z serii 400 na 600. Możliwe jednak, że  jesteśmy świadkami powstania nowej niszy. Przeznaczonej dla osób ceniących sobie możliwości znane z flagowców, które jednocześnie nie chcą wydawać olbrzymich pieniędzy na zakup smartfona. Nie zapominajmy, że flagowce są coraz droższe, a nie wszyscy są gotowi płacić coraz więcej.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x