Za półtora miesiąca mamy poznać podsumowanie technologiczne Samsunga, czyli kolejne wydanie smartfona z rodziny Galaxy Note. Mowa oczywiście o Galaxy Note10, który może pozbyć się MicroSD, ale zostawmy to na razie z boku. Zauważmy, że producenci urządzeń mobilnych coraz częściej i coraz chętniej współpracują z firmami motoryzacyjnymi. Dlaczego Koreańczycy mieliby zostać w tyle? Dlatego w Sieci pojawiła się grafika, która pokazuje Galaxy Note10 dla Tesli.

Samsung Galaxy Note10 Tesla — przede wszystkim wyjątkowe malowanie

samsung galaxy note10 tesla

Huawei współpracuje z Porsche Design, Oppo z Lamborghini, a OnePlus z McLarenem. Powyżej możecie zobaczyć grafikę Galaxy Note10 Tesla, ale… to swego rodzaju oszustwo. Jeden z YouTuberów postanowił stworzyć taką wizualizację na podstawie tego, co obecnie wiemy. Jednak grafika powędrowała na Weibo i… świat się zachwycił taką wersją. Jakby nie patrzeć, zestawienie szarości z czerwienią może robić wrażenie. Logo Tesli na tyle, niejako wypukłe też przyciąga uwagę. Mimo wszystko takie coś nie powstanie. Czy to źle? Pewnie kwestia gustu.

Zobacz też: Nintendo Switch mini i jego akcesoria.

Jeśli jednak jesteście zainteresowani specjalnymi odsłonami flagowych smartfonów Samsunga, to pamiętajcie, że Koreańczycy są blisko związani z Igrzyskami Olimpijskimi. Tym razem to Galaxy S10 doczekał się takiej wersji, ale jeśli chcecie kupić taki model, to na pewno będziecie musieli się wysilić, bo nie jest on dostępny w tradycyjnej sprzedaży. Tymczasem dajcie znać, co sądzicie o odsłonie Galaxy Note10 z logo Tesli na tyle.

 

Źródło: Pocketnow

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.