huawei p30 pro fedex

FedEx przeprasza za przesyłkę z Huawei – to pomyłka

Newsy

Wczoraj Sieć obiegła informacja, że FedEx nie ma zamiaru wysyłać przesyłek ze smartfonami Huawei w środku. Prawdopodobnie z czymkolwiek związanym z chińską firmą. Zapewne pech chciał, że feralna przesyłka należała do jednej z największych redakcji na świecie. Pokazaliście w komentarzach, że tego typu postępowanie nie powinno mieć miejsca — szczególnie gdy firma opiera swoje działanie na czymś, co jest niezgodne z prawem lub po prostu nie istnieje.

FedEx przeprasza — możesz nadal wysyłać smartfony Huawei

p30 pro huawei fedex

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak wspomniałem, PC Magazine, obecnie PCMag to jedna z największych redakcji na świecie, więc FedEx nie mógł pozostawić tej sytuacji bez komentarza. Na ten musieliśmy trochę poczekać, ale już jest i z niego możemy się dowiedzieć, że… to pomyłka. Pełna treść komunikatu poniżej:

Przesyłka została omyłkowo zwrócona do nadawcy i przepraszamy za ten błąd operacyjny. Jako światowa firma, która każdego dnia dostarcza 15 milionów przesyłek, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wszystkich zasad i przepisów oraz minimalizowania ich wpływu na naszych klientów, dostosowując naszą działalność do dynamicznego otoczenia regulacyjnego w Stanach Zjednoczonych.

Interpretację pozostawiam w Waszej gestii.

Zobacz też: Czekamy na Samsunga Galaxy Fold – ten jest już coraz bliżej.

Nie można też zapominać, że FedEx jest obecnie pod lupą chińskiego rządu, aczkolwiek w związku z odrzuceniem przesyłki sprzed miesiąca. Tym sposobem na pewno nie jest to jednostronna batalia i obawiam się, że to nie koniec przepychanki. Tylko, kto na tym najbardziej cierpi? Obawiam się, że konsumenci. Jednak oni na szczęście mają wybór — w przypadku PCMag był to UPS.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x