ASUS_Eee_Pad_Slider

Zbliżające się wielkimi krokami targi Computex 2011 przez kilka dni będą nam dostarczać wiele ciekawych informacji, związanych przede wszystkim ze sprzętem. Co całkowicie zrozumiałe, bardzo aktywny będzie Asus, który przewiduje poświęcenie uwagi m.in. urządzeniu znanemu pod nazwą Eee Pad Slider.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wspomniany tablet Asusa pierwszy raz publicznie został pokazany w trakcie CES 2011 razem z innymi urządzeniami, takimi jak np. Transformer czy MeMo. Kolejne miesiące upływały, a Slider nadal nie trafił do sprzedaży, rodząc tym samym pytania co do dalszego losu tego tabletu. Wygląda jednak na to, że już wkrótce coś się może zmienić.

Część z Was na pewno zastanawia się w jakim celu Asus ponownie zamierza poświęcać swoją uwagę Sliderowi. Najbardziej prawdopodobne jest to, że tajwański producent sprzętu elektronicznego zamierza oficjalnie zapowiedzieć rynkową premierę tego tabletu. Byłby to kolejny bardzo ciekawy (obok Transformera) produkt Asusa.

Konfiguracja sprzętowa Eee Pad Slidera znana jest od dłuższego czasu – tablet ten wyposażony jest w chipset Tegra 2 o mocy 1 GHz, ekran o przekątnej 10.1 cala (rozdzielczość 1280 x 800 pikseli), wyjście HDMI, kamerę (1.2 Mpx) i aparat (5 Mpx). Pojemność dysku uzależniona jest od wersji. W momencie, gdy tablet trafi do sprzedaży, stanie się bezpośrednim konkurentem m.in. dla Motoroli Xoom i Samsunga Galaxy Tab 10.1.

źródło: TechInStyle
Paweł Cebula