motorola mwc 2012

 

Kolejny dzień targów Mobile World Congress za nami. Tym razem nie zostaliśmy uraczeni wieloma premierami, które mogłyby dotyczyć naszego portalu, ale to nie zmienia faktu, że odbyły się konferencje ważnych firm. Jedną z nich była Motorola, która teoretycznie miała przedstawić super tani smartfon.

 

Niestety, jedyne jak można podsumować konferencję firmy wykupionej niedawno przez Lenovo to po prostu budowanie nadziei na lepsze jutro. W jaki sposób amerykański producent to uczynił? Poprzez dwie wiadomości. Pierwsza to informacja, że Motorola jest w trakcie tworzenia swojego własnego smartwatcha, a więc dołączy do grupy firmy, które starają się wykorzystać jak najbardziej potencjał tego urządzenia. Druga dobra nowina została ujawniona na Twitterze i tym razem odnosi się do innego typu inteligentnego, mobilnego urządzenia:

 


 

Moto X to obecny flagowy model Motoroli, który niedawno oficjalnie po wielu miesiącach pojawił się w Europie. Wcześniej dostępny był tylko i wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i to zdecydowanie niekorzystnie wpłynęło na postrzeganie zarówno tego smartfonu jak i całej firmy. Jednak teraz zmienił się właściciel i latem ujrzymy następcę tego telefonu, który być może odmieni losy zarówno Motoroli jak i Lenovo.

 

 

źródło: Twitter, PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.