Nokia-XL-Dual-SIM-2

 

Z całą pewnością jedną z najciekawszych informacji ostatnich miesięcy było planowane wejście Nokii na rynek smartfonów z Androidem. Po wczorajszej konferencji prawie wszystko na temat nowej rodziny X stało się jasne. Nie znaliśmy tylko polskich cen nadchodzących urządzeń. Dzisiaj internetowy sklep nokiaskleponline.pl dodał do swojego katalogu dwa z trzech zaprezentowanych modeli: Nokia X oraz Nokia XL, jednocześnie zdradzając nam ile będziemy musieli za nie zapłacić w Polsce.

 

Przypomnijmy, na konferencji producent wycenił te smartfony na kolejno €89 i €109, natomiast we wspomnianym sklepie kosztują one 549 zł i 649 zł. Przelicznik przekraczający 6 zł za €1, w przypadku gdy cena w euro jest już przecież obarczona europejskim podatkiem VAT, wydaje się mało korzystny, ale niestety zdążyliśmy się już do takich praktyk przyzwyczaić. Aktualnie nie można złożyć zamówienia przedpremierowego, a na nokiaskleponline.pl widnieje przewidywana data pojawienia się nowych modeli w magazynie, przypadająca na koniec marca.

 

Warto też wspomnieć, że nokiaskeponline.pl mimo trochę mylącej nazwy nie należy do fińskiego producenta, zatem wszystkie prezentowane tam informacje nie są oficjalne.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Bąk

Elektronik, twórca internetowego wideo, geek i maniak Androida.