Lenovo Z6 będzie bardzo lekki

Lenovo Z6 ma przed nami coraz mniej tajemnic

Newsy

Lenovo wprowadziło już w tym roku na rynek dwa smartfony serii Z. Lenovo Z6 Pro dostarczany jest z układem Snapdragon 855 na pokładzie, podczas gdy przyjazny dla kieszeni Lenovo Z6 Youth Edition wyposażono w Snapdragona 710. Teraz firma przygotowuje się do premiery Lenovo Z6. Pierwszą rzeczą, która może być potwierdzona przez nowe przecieki jest to, że jego numer modelu to L78121. Został on zauważony w bazie danych chińskiego 3C i TENAA, jak również na Geekbench. Bez ujawniania dokładnej nazwy procesora, obraz ujawnia, że telefon jest zasilany przez układ God U. Prawdopodobnie może to sugerować, że jest on zasilany przez potężny procesor.

Lenovo Z6 będzie miał mocny układ

Lenovo Z6

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wyniki testów i częstotliwość bazowa rejestrowane przez procesor sugerowały, że może być napędzany przez Snapdragona 730. Jedyne inne telefony wyposażone w tą, jednostkę to Xiaomi Mi 9T i Samsung Galaxy A80. Pozostałe przecieki zdradzają, że Lenovo Z6 posiada potrójne aparat z obsługą AI od firmy Sony. Smartfon prawdopodobnie może być wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz i baterię o pojemności 4000 mAh. Dodatkowo informacje z CCC ujawniają, że będzie on obsługiwał ładowanie o mocy do 18 W.

Zobacz też: Wiemy już wszystko o najważniejszym układzie Huaweia – Kirin 810

Wciąż wielu rzeczy nie wiemy i bazujemy na domysłach. Chociaż procesora możemy być niemal pewni, biorąc pod uwagę, że w tym segmencie nie ma zbyt wielu jednostek. Pozostaje tylko czekać na większą ilość informacji na temat nadchodzącego urządzenia. Biorąc pod uwagę, to co już Lenovo zaproponowało w pozostałych modelach z serii, nie powinniśmy się zawieść. Trzeba przyznać, że ekspansja średniej półki do układów z rodziny 7XX może dawać wielkie nadzieje na przyszłość. Z drugiej strony jest to naturalny proces. Nie zapominajmy, że dawniej seria Snapdragon 600 była flagowa, natomiast za średnią półką stały układy z rodziny Snapdragon 400. Natomiast niską półkę okupowały nieistniejące dziś układy Snapdragon 200.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x