Przyzwyczailiśmy się do tego, że Motorola każdego roku wprowadza na rynek dwie nowe rodziny smartfonów. Rok 2019 nie powinien być wyjątkiem od tej umownej zasady. Po ujawnieniu serii Moto G7 kilka miesięcy temu Motorola przygotowuje się do wprowadzenia dwóch dodatkowych i niedrogich telefonów: Moto E6 i Moto E6 Plus.

Motorola Moto E6 – król najniższej półki?

motorola moto e6

Z początkiem tego tygodnia, Motorola Moto E6 Plus została zauważona w sieci. Dane techniczne z przecieku mówiły, że ​​smartfon będzie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek i 2 GB pamięci RAM. Chociaż nie mamy żadnych nowych informacji na temat Moto E6 Plus, możemy przekazać informacje, związane z tańszym bratem, Motorolą Moto E6. Właśnie dostaliśmy zdjęcia prasowe przedstawiające niezapowiedzianą jeszcze Motorolę Moto E6.

Obrazy przedstawiają urządzenie z każdej strony. Widzimy rozmieszczenie klawiszy oraz port 3,5 mm jack. Telefon sam w sobie nie jest bardzo atrakcyjny wizualnie, ale trzeba pamiętać, że należy on do najtańszej klasy smartfonów. Domniemania cena za urządzenie powinna być niższa niż 150 USD (570 zł).

Zobacz też: [Recenzja] Motorola One Vision – nowy król średniej półki.

Duże ramki oraz spore gabaryty obudowy to główne cechy, które sprawiają, że Moto E6 nie jest najpiękniejszym urządzeniem, jakie możemy kupić. Z drugiej strony telefon będzie wyposażony w złącze audio oraz zgodnie z przeciekiem powinien posiadać oryginalny wzór na pokrywie baterii.

Trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się nowego przedstawiciela Moto E od Motoroli. Wydaje się, że seria Moto E6 zostanie zaprezentowana w ciągu najbliższych kilku tygodni. Patrząc wstecz, Motorola prezentuje swoją linię E zwykle w okresie między kwietniem a czerwcem. Zobaczymy już niedługo czy amerykańska firma podtrzyma ten sam cykl wydawniczy dla urządzeń Moto E6.

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Patryk Pala

Pasjonat technologii małej i dużej, z zamiłowania pogodynek i podróżnik. Z androidem od samego początku, przy telefonach od ponad 15 lat.