Smartfon LG W10 pojawił się w bazie danych Google Android Enterprise. Lista danych potwierdza niektóre parametry urządzenia, które wcześniej mieliśmy już okazję poznać. Zgodnie z ostatnimi raportami, LG W10 wkrótce zadebiutuje w Indiach jako pierwszy telefon serii W.

Dane techniczne LG W10

lg w10 plecki wygląd

Wyciek danych o LG W10 ujawnia, że ​​sprzęt będzie oferował ekran o przekątnej 6,2 cala, 3 GB RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Od początku znajdziemy w nim system Android 9.0 Pie. Na wyposażeniu znajdować się będzie również skaner linii papilarnych. Na liście nie ma niestety żadnych szczegółów dotyczących pozostałej specyfikacji telefonu.

Warto zwrócić uwagę na to, że obraz na wycieku ze specyfikacją nie pokazuje nam nowego urządzenia od LG. Zdjęcie przedstawia LG G7 Fit. Wcześniejsze doniesienia ujawniły, że telefony z serii W będą wyposażone w wyświetlacze z wycięciem na aparat w kształcie kropli wody.

Zobacz też: [Recenzja] LG G7 Fit – nigdy nie testowałem lepiej grającego smartfona.

Poprzednie informacje o LG W10, prezentowały nam piękny błyszczący plastikowy tył urządzenia. Smartfon możliwe, że będzie wyposażony w podwójny aparat w lewym górnym rogu tylnego panelu. Mamy dużą pewność co do pojawienia się portu 3,5 mm jack, Micro-USB 2.0 oraz pojedynczego zewnętrznego głośnika.

Krążą pogłoski, że LG W10 zaoferuje początkową cenę wynoszącą 15 000 INR (849zł). Kolejnymi modelami w serii mają być prawdopodobnie LG W20 i W30. Spekuluje się, że przynajmniej jeden z nadchodzących telefonów z serii W może zawierać ośmiordzeniowy procesor, baterię 4 000 mAh oraz głośniki BoomBox.

Źródło: 91mobiles, gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Patryk Pala

Pasjonat technologii małej i dużej, z zamiłowania pogodynek i podróżnik. Z androidem od samego początku, przy telefonach od ponad 15 lat.