ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola one action wyglad vision

Może ten kolor Motoroli One Action przypadnie Wam do gustu?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Jeszcze kilka lat temu nikt sobie nie wyobrażał, żeby smartfon były w innych barwach niż… czarny. Od razu przypomina mi się historia o tym, że Forda T można było zamówić w dowolnie wybranym kolorze, ale pod warunkiem, że jest to czarny. Oczywiście z czasem producenci zaczęli odchodzić od tego standardu, początkowo stosując różne akcenty, aby pojawiła się biel, różowe złoto i dzisiejsze gradienty. Jakby nie patrzeć, ujawniony kolor One Action sprawia, że potencjalnie więcej klientów zainteresuje się tym modelem.

Motorola One Action z nowym kolorem

motorola one action kolor niebieski

Wcześniej dowiedzieliśmy się, że Motorola planuje białą wersję kolorystyczną One Action. Przy okazji poznaliśmy cały wygląd, a teraz najzwyczajniej w świecie dostajemy potwierdzenie całości z detalami. Te detale to dolna i górna krawędź, co z kolei pozwoliło nam upewnić się, że Amerykanie nie rezygnują z gniazda słuchawkowego. Powyższa wersja kolorystyczna ma nazywać się denim Gray i nie zdziwię się, jak będzie właśnie najpopularniejszą spośród wszystkich sprzedanych egzemplarzy. Szczególnie w Polsce, gdzie zdecydowanie największą popularnością cieszą się ciemne barwy. Podobno nie lubimy się wyróżniać. Dlatego flagowa propozycja, Motorola One Pro, tym bardziej może niektórych odrzucać od siebie.

Zobacz też: Xiaomi stawia na swoim, z siedzibą włącznie.

Na koniec chciałbym się Was zapytać, czy poszczególne smartfony oceniacie przez ich wersje kolorystyczne? Znam kilka osób, które nie są w stanie przekonać się do gradientowych barw, więc z góry odrzucają na przykład Huawei, mimo że istnieją neutralne odmiany. Te niestety często są droższe i gorzej dostępne. Jak to wygląda w Waszym przypadku?

Źródło: XDA Developers, Android Headlines

Sprawdź najnowsze wpisy