MWC 2014: Odpowiedź Sony na Google Glass, czyli zobaczmy rozwój SmartEyeglass

Newsy

sony smarteyeglass

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Stosunkowo szybko komputery zostały zminiaturyzowane do smartfonów, a już niedługo może to czekać nawet zegarki. Jednak mamy od groma filmów pokazujących, że potężna jednostka obliczeniowa idealnie może sprawdzić się w okularach. Tak samo pomyślało Google tworząc swoje inteligentne okulary, ale konkurencja nie chce być gorsza.

 

Wiele mówi się, że Samsung planuje swoją wersję Google Glass, ale to jednak Sony wychodzi na przeciw firmie z Mountain View i już na drugich z kolei targach prezentuje gawiedzi SmartEyeglass. Na Consumer Electronics Show, na początku stycznia, zgromadzeni mogli poznać właśnie to sprytne urządzenie, które ma ułatwić życie ludziom, a na obecnie trwających targach Mobile World Congress można było ujrzeć ulepszony koncept. Tak wygląda film promocyjny Sony SmartEyeglass:

 

 

Całość obecnie współpracuje ze specjalną aplikacją dedykowaną smartfonom z systemem Android. Obecnie ciężko jest powiedzieć cokolwiek więcej na temat samego projektu, gdyż producent stara się zachować jak najwięcej tajemnic przed premierą. Kiedy ta nastąpi? W Barcelonie zostało powiedziane, że wkrótce zostaną podane informacje dotyczące rozwoju SmartEyeglass. Obecnie możemy jedynie popatrzeć na prototyp na przeróżnych tego typu targach.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x