ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi mi 9t naked

Xiaomi Mi 9T został rozebrany. Są zaskoczenia

Autor: Patryk Pala Kategoria: Newsy

Xiaomi opublikowało oficjalny film na swoim portalu społecznościowym prezentujący rozebranie Xiaomi Mi 9T. Instrukcja prezentuje krok po kroku jak się do tego zabrać. Wysuwana kamera do selfie jest napędzana przez silnik krokowy, dzięki czemu porusza się w górę i w dół. Taki projekt nie jest niczym nowym w świecie technologii. Widzieliśmy już kilka smartfonów, takim mechanizmem aparatu.

Xiaomi Mi 9T rozebrany na części

Moduł aparatu został podzielony na dwie części. W jednym module widzimy główny obiektyw 48MP oraz teleobiektyw. Kamera szerokokątna znajduje się w oddzielnie i jest niezależnie podpięta do płyty głównej. Płyta główna otacza pozostałe komponenty znajdujące się w środku. Widzimy tam też procesor Snapdragon 730, pamięć RAM oraz układ chłodzenia całego urządzenia.

Zobacz też: Co zobaczysz po zakupie Xiaomi Mi 9T? Pudełko i akcesoria.

Głośnik znajduje się na dole — widać, że posiada dużą wnękę dla poprawienia jakości dźwięku. Pod koniec filmu możemy zobaczyć również czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu, który wygląda jak zwykły aparat.

Przy okazji dostaliśmy również grafikę przedstawiającą trzy tylne aparaty:

xiaomi mi 9t camera

Na koniec warto dodać, że Xiaomi Mi 9T pojawił się w sprzedaży dzisiaj w Rosji. Możemy wnioskować tylko, że premiera w Polsce to już tylko kwestia dni, a nie tygodni.

Źródło: gsmarena, twitter

Sprawdź najnowsze wpisy