Doskonale pamiętam czasy, gdy zacząłem pisać swoje pierwsze teksty. Wtedy dużą popularnością cieszyły się akcje operatorów, którzy umożliwiali testowanie urządzeń mobilnych. Dokładniej rzecz biorąc, to Play i Orange brylowali w tej materii. Dzisiaj pomarańczowy operator wrócił do tych czasów i uruchomił 20. edycję konkursu Testuj z Orange. Otworzył, ale ogłoszenia zbierane są do 21 czerwca, więc czasu zostało naprawdę mało. Dlatego zainteresowani po prostu powinni się spieszyć, jeśli chcą sprawdzić jeden z trzech smartfonów Samsunga.

Testuj z Orange powraca, czyli ostatnia szansa, aby zarejestrować się i sprawdzić nowe Samsungi

samsung galaxy s10e

Testuj z Orange powróciło 7 czerwca, kiedy to na stronie testuj.orange.pl uruchomiono możliwość zgłaszania się do udziału w całym konkursie. W tej edycji wyróżnieni będą mogli sprawdzić smartfony Samsunga — Galaxy S10+, Galaxy S10e oraz Galaxy A50. Wszystkie te modele recenzowaliśmy dla Was, ale niewątpliwie to nie to samo, co samemu sprawdzenie ich możliwości. W takim razie do rzeczy. Zainteresowani muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy na wcześniej wspomnianej stronie internetowej. Lista testerów zostanie ogłoszona 28 czerwca. W sumie będzie ich 18, którzy zostaną podzieleni na 3 grupy i każda z nich otrzyma inny model. Zwycięzcy będą mieli trzy zadania do wykonania:

  • Bądź w ciągłym ruchu — nagranie dynamicznego video w ruchu
  • Zostań królem metamorfoz — wykorzystanie unikalnych funkcji aparatu fotograficznego
  • Pokaż szerszą perspektywę — ukazanie możliwości szerokokątnego obiektywu.

Publikacje zadań mają się odbywać na swoich kanałach społecznościowych z hasztagiem #testujzOrange.

Zobacz też: Apple Pencil staje się ciekawszy.

Oczywiście najlepsi otrzymają smartfony na własność. Dokładniej to 6 osób zostanie wybranych, gdzie kryterium wyboru to oczywiście jakość, efektywność i po prostu kreatywność. Pozostali mogą liczyć na swego rodzaju akcesoria od Samsunga. Już się zgłosiliście?

Źródło: biuro prasowe Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.