Vivo jest jednym z największych producentów na świecie. Trzeba zauważyć jednak, że swoje produkty sprzedaje głównie w Chinach oraz w Indiach. W zeszłym tygodniu Vivo poinformowało, że wkrótce oficjalnie wystartuje sprzedaż modelu Z1 Pro w Indiach. Teraz wiemy, że ​​smartfon zadebiutuje w tym kraju z początkiem lipca.

Premiera Vivo Z1 Pro w Indiach 3 lipca

vivo z1 pro premiera

Vivo Z1 Pro będzie posiadać procesor Snapdragon 712, który w zupełności będzie wystarczający dla zdecydowanej większości użytkowników. Na wyposażeniu najdziemy również aparat fotograficzny o rozdzielczości 32 MP. Z1 Pro może się również pochwalić potrójną konfiguracją kamery z tyłu. Na zestaw składać się będzie aparat o rozdzielczości 16-megapikseli, drugi 8-megapikselowy i trzeci obiektyw do głębi. 

Zobacz też: Nadchodzi rewolucja w ładowaniu – w 5 minut do 50%!

Wcześniejsze przecieki informowały, że Z1 Pro będzie wyposażony w 6,53-calowy wyświetlacz FHD + z otworem w lewym górnym rogu. Warto wspomnieć też o bardzo dużej baterii o pojemności 5 000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 18 W.

Smartfon będzie wyposażony w funkcje skupione przede wszystkim na graczach, takie jak Game Center i Game Cube. Urządzenie będzie oferowane w trzech konfiguracjach pamięci: 4 GB / 64 GB, 6 GB / 64 GB i 6 GB / 128 GB. Jeżeli chodzi o ceny i dostępność musimy się wstrzymać do oficjalnej prezentacji 3 lipca

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Patryk Pala

Pasjonat technologii małej i dużej, z zamiłowania pogodynek i podróżnik. Z androidem od samego początku, przy telefonach od ponad 15 lat.