htc galaxy s5 samsung tweet

 

Krótkiej chwili potrzeba, aby ocenić czy dana rzecz nam się podoba czy nie. Mimo wszystko, chwilę po premierze najnowszego flagowego modelu Samsunga w postaci Galaxy S5, kilku konkurencyjnych producentów stwierdziło, że w tym wypadku nawet nie trzeba tej chwili poświęcać na interesowanie się jednym z najbardziej wyczekiwanych smartfonów roku.

 

Oczywiście Galaxy S5 nikomu nie trzeba przedstawiać toteż od razu przejdźmy do sedna sprawy. Wśród czołowych producentów urządzeń mobilnych panuje dosyć specyficzna atmosfera, o czym można przekonać się po wielu zgryźliwych tweetach na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Premiera nowego modelu Samsunga jest tylko pretekstem to kolejnych uszczypliwości, tym razem ze strony HTC:

 

 

Tajwańczycy uważają, że osoby, które zakupią Galaxy S5 wkrótce będą miały wyrzuty sumienia. Nie bez powodu w rogu grafiki znalazła się taka, a nie inna data, gdyż właśnie wtedy to HTC planuje przedstawić The All New One, a więc bezpośredniego konkurenta dla flagowego smartfonu Samsunga. Ciekawostką jednak jest, że Koreańczycy rozpoczną sprzedaż swojego urządzenia dopiero w kwietniu, więc jeżeli przed 25. dniem marca nie zostanie uruchomiona przedsprzedaż to powyższy tweet HTC minie się z celem.

 

Jednak zdecydowanie jedną z firm, która najlepiej odnajduje się w tego typu docinkach jest Nokia, która również nie omieszkała zamieścić swojej odpowiedzi:

 


 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.