asus zenfone 6 wytrzymałość

Czy Asus Zenfone 6 z obracanym aparatem jest wytrzymały? Oto tortury smartfona

Newsy

W obecnych czasach olbrzymią popularnością cieszą się smartfony z wysuwanymi aparatami. Asus poszedł jednak inną drogą – ta tajwańska korporacja zdecydowała się na stworzenie urządzenia mobilnego z obracanym aparatem! Czy taka kombinacja nie spowoduje jednak, że telefon będzie łatwiejszy do uszkodzenia? To zdecydował się sprawdzić Zack z kanału JerryRigEverything – wyniki eksperymentu są naprawdę zaskakujące!

Asus Zenfone 6 – tortury. To naprawdę wytrzymałe urządzenie!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przyznam szczerze, że podczas oglądania powyższego filmu czułem przerażenie – miałem wrażenie, że obracany aparat w każdej chwili może się złamać. Tak się jednak nie stało, co świadczy o tym, że Asus swojego smartfona skonstruował naprawdę dobrze. Urządzenie, poza nietypowym sprzętem do robienia zdjęć, wyróżnia się także złączem minijack, które w tych czasach jest rzadkością w smartfonach. Zenfone 6 warto pochwalić również za świetną wytrzymałość samego urządzenia – tzw. bend test nie wykrył żadnych słabych punktów obudowy.

Zobacz też: Kupiłeś smartfona Huawei? Możesz dostać zwrot pieniędzy.

Jeśli jesteście ciekawi, jak dokładnie Asus Zenfone 6 wypadł w teście Zacka, to zapraszam Was do obejrzenia powyższego filmu. Nie pożałujecie – sam tak bardzo polubiłem materiały z kanału JerryRigEverything, że z niecierpliwością czekam na każdy kolejny materiał. A te nie zawodzą.

Źródło: JerryRigEverything


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x