W obecnych czasach olbrzymią popularnością cieszą się smartfony z wysuwanymi aparatami. Asus poszedł jednak inną drogą – ta tajwańska korporacja zdecydowała się na stworzenie urządzenia mobilnego z obracanym aparatem! Czy taka kombinacja nie spowoduje jednak, że telefon będzie łatwiejszy do uszkodzenia? To zdecydował się sprawdzić Zack z kanału JerryRigEverything – wyniki eksperymentu są naprawdę zaskakujące!

Asus Zenfone 6 – tortury. To naprawdę wytrzymałe urządzenie!

Przyznam szczerze, że podczas oglądania powyższego filmu czułem przerażenie – miałem wrażenie, że obracany aparat w każdej chwili może się złamać. Tak się jednak nie stało, co świadczy o tym, że Asus swojego smartfona skonstruował naprawdę dobrze. Urządzenie, poza nietypowym sprzętem do robienia zdjęć, wyróżnia się także złączem minijack, które w tych czasach jest rzadkością w smartfonach. Zenfone 6 warto pochwalić również za świetną wytrzymałość samego urządzenia – tzw. bend test nie wykrył żadnych słabych punktów obudowy.

Zobacz też: Kupiłeś smartfona Huawei? Możesz dostać zwrot pieniędzy.

Jeśli jesteście ciekawi, jak dokładnie Asus Zenfone 6 wypadł w teście Zacka, to zapraszam Was do obejrzenia powyższego filmu. Nie pożałujecie – sam tak bardzo polubiłem materiały z kanału JerryRigEverything, że z niecierpliwością czekam na każdy kolejny materiał. A te nie zawodzą.

Źródło: JerryRigEverything

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.