Huawei odświeży linię tabletów w tym tygodniu. Stanie się to, gdy przedstawi serię Nova 5. MediaPad M6, podobnie jak jego poprzednik, powinien być dostępny w wielu wariantach, w tym w modelu 10-calowym, którego wygląd i specyfikacja właśnie wyciekły.

Huawei MediaPad M6 przecieki

Huawei MediaPad M6 przecieki

MediaPad M6, podobnie jak jego poprzednik, powinien być dostępny w wielu wariantach, w tym w modelu 10-calowym, którego wygląd i specyfikacja właśnie wyciekły. Ze względu na swoją konstrukcję tablet będzie miał aluminiową obudowę. Z tyłu znajduje się pojedynczy wystający aparat 13 Mpix. Poniżej niego znajdziemy zaś lampę błyskową. Jeśli zaś chodzi o aparat przedni, to oferuje on 8 Mpix. MediaPad M6 posiada dwie kratki głośnikowe na dole oraz trzy piny pogo do podłączenia klawiatury. M5 miał dłuższe kratki dla głośników i były one z tyłu, a nie z boku. Jesteśmy całkiem pewni, że po przeciwnej stronie M6 są dwa kolejne, ponieważ MediaPad M5 ma cztery głośniki. Dodatkowo informację tą potwierdzają także przecieki. Są one wykonane przez firmę Harman Kardon i wykorzystują technologię Dolby Atmos. Z boku tabletu znajdują się przyciski regulacji głośności, przycisk zasilania, port USB Type-C, taca na karty MicroSD oraz gniazdo audio 3,5 mm. Miło jest zobaczyć, jak Huawei przywraca gniazdo audio po usunięciu go z zeszłorocznego modelu.

Zobacz też: Nowa aktualizacja Huawei P30 Pro ogranicza migotanie ekranu!

MediaPad M6 posiada 10,7-calowy wyświetlacz LCD z Dolby Vision o rozdzielczości 2K. Jego sercem jest flagowy układ Kirin 980. MediaPad M6 będzie miał skaner linii papilarnych z przodu urządzenia. Umożliwi on także sterowaniem urządzeniem przy pomocy gestów. Nie zabraknie wsparcia dla M-Pen. Nie jesteśmy pewni, czy rysik zostanie dostarczony z tabletem, czy też zostanie sprzedany oddzielnie. Ostatnia, ale nie mniej ważna jest pojemność baterii, która wynosi przyzwoite 7500 mAh. Tablet będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych.Szarym i złotym, który widzieliśmy w pierwszym materiale promocyjnym.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.