Na początku tego miesiąca, wiceprezes Grupy Lenovo Chang Cheng udostępnił kilka zdjęć nadchodzącego smartfona Lenovo Z6. Spekuluje się, że model o oznaczeniu L78121, który został zatwierdzony w maju z 18 W szybkim ładowaniem, może być smartfonem Lenovo Z6. Urządzenie pojawiło się w TENAA, ale specyfikacje i obrazy nie są jeszcze dostępne. Jednak dzisiaj pojawił się w bazie Geekbench, co pozwoliło potwierdzić niektóre z jego kluczowych specyfikacji.

Lenovo Z6 w Geekbench

Lenovo Z6 w Geekbench

Będzie on dostarczony z systemem operacyjnym Android 9 Pie. Smartfon jest zasilany przez procesor ośmiordzeniowy, który pracuje z częstotliwością 1,8 GHz. Niestety, nie wiadomo wciąż o jakiej jednostce mowa. Należy jednak zaznaczyć, że ma on być umieszczony pomiędzy Lenovo Z6 Pro, a Lenovo Z6 Youth Edition. Oznacza to, że będzie on wyposażony w mocniejszy układ od zastosowanego w powyższym Snapdragona 710. Wiele więc wskazuje na to, że zobaczymy w nim Snapdragona 730. W testach jedno- i wielordzeniowych Geekbencha Lenovo L78121 uzyskał odpowiednio 2556 i 6763 punkty. Układ ma być wspierany przez 8 GB pamięci operacyjnej.

Zobacz też: To będzie na pewno jeden z ładniejszych Samsungów w historii

Niestety, to jedynie informacje, jakie do tej pory wyciekły. Co prawda nie jest tego zbyt wiele, ale daje to nam pogląd na wydajność urządzenia. Dodatkowo warto pamiętać, że niemal pod każdym względem będzie mocniejszy od Lenovo Z6 Youth Edition, a także będzie ustępował modelowi Z6 Pro. Z czasem jednak powinno pojawić się znacznie więcej przecieków na temat nadchodzącego smartfona.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.